Search
Close this search box.

Hakkımızda

Filipinler Dil Okulu Biz Kimiz?

Filipinlerde İngilizce eğitimi alanında köklü bir geçmişe sahip olan firmamız, öğrenci dostu yaklaşımı ve değerli öğrencilerin eğitimine verdiği önemle tanınır. Kuruluşumuzdan bu yana güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımızla, öğrencilerimizin yanında yer alıyoruz. Deneyimli kadromuz ve sürekli gelişen yapılanmamızla, en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için çaba harcıyoruz. Başarılı ilerlememizde, müşteri memnuniyetini esas alarak gece gündüz demeden çalışmamızın büyük payı olduğuna inanıyoruz. Sahip olduğumuz bilgi birikimini siz değerli öğrencilerimize aktararak, en iyi eğitim deneyimini sunma heyecanını taşıyoruz. Doğru ve güvenilir tercihin adresi olduğumuzu iddia ediyor ve sektördeki en iyiler arasında yer aldığımızı gururla belirtiyoruz.

Yüksek Verimlilik

Kuruluşumuzdan bu yana 500+'den fazla öğrencinin başarısına imza attık.

Hesaplı ve Uygun

Daha az bütçe ile daha çok eğitim ve öğretim kazanmanın sevinci.

Yüksek Başarı

Alanında uzman eğitmenler tüm derslerde başarı sağlamanız muhtemel.

Misyonumuz

Misyonumuz, sürekli ilerlemeyi ve en üst seviyeye ulaşmayı hedefleyen bir bakış açısını benimsemektedir. Kuruluşumuzdan bu yana, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için çeşitli çalışmalar yaptık. Yeni projelerle daha geniş kitlelere ulaşmayı ve uluslararası alanda adımızı duyurmayı amaçlıyoruz. Uzman kadromuzla her gün ilerlemeye devam ediyor, her zaman daha iyisini hedefliyoruz. Size her zaman destek olacağımızı ve yanınızda olacağımızı taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, sürekli gelişmeye ve ilerlemeye odaklanmıştır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak, en kaliteli hizmeti sunmak için çaba sarf ediyoruz. Yenilikçi projelerimizle sektörde öncü olmayı ve uluslararası alanda tanınmayı hedefliyoruz. Uzman ekibimizle birlikte, sürekli olarak ilerleyerek ve büyüyerek sektördeki lider konumumuzu korumayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize karşı samimi ve güvenilir bir yaklaşım benimseyi ön planda tutuyoruz.

KURS ADIDERS TÜRÜ
Hızlı ESL4 Birebir Ders, 1 Grup Dersi, 1 Kulüp Etkinliği, 2 Gece Dersi (İsteğe Bağlı)
Yoğun ESL6 Birebir Ders, 1 Kulüp Etkinliği, 2 Gece Dersi (İsteğe Bağlı)
IELTSÖn IELTS, 4 Birebir Ders, 2 Grup Dersi, 2 Deneme Sınavı
IELTS Garanti4 Birebir Ders, 2 Grup Dersi, 2 Deneme Sınavı
8 Haftalık ÇalışmaTatil Hazırlığı, 4 Birebir Ders, 2 Grup Dersi
Genç ESL6 Birebir Ders
Hafif ESL4 Birebir Ders