Filipinlerde İngilizce eğitimi

Biz Kimiz?

Filipinlerde İngilizce eğitimi; Kurulduğu tarihten itibaren, öğrenci dostu olan ve değerli öğrencilerimizin eğitimi için özverili davranan, güler yüzlü ve güvenilir hizmetimizle sizlerin yanında olan köklü bir dil eğitim danışmalık firmasıyız. Alanımızda kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunabilmek adına her daim çabalamaktayız. Başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ederken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duymaktayız. Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini sizlere en iyi şekilde aktarmak için oldukça heyecanlıyız. Doğru ve güvenilir tercihin adresi olduğumuzu biliyor ve alanımızın en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz.
Filipinlerde İngilizce Eğitimi

Kaliteli ve güvenilir bir eğitim almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Vizyonumuz

Hız kesmeden devam eden çalışmalarımızla her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Sahip olduğumuz başarıları çok çalışmaya ve hiç durmadan kendimizi geliştirme odaklı olmamıza borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz. Siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz durmadan tüm hızımızla çalışmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Güvenilir ve kaliteli hizmet politikamız sayesinde siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimiz konusunda hiçbir şüphemiz yok. Son derece güvenilir bir firma olarak aklınıza takılan bütün soruları cevaplandırarak içinizi rahatlatmakta ve yanınızda olarak sizin en iyi eğitimi en iyi şartlarda hazırlamak.

Misyonumuz

Her zaman en ileriye ve en yüksek noktaya ulaşmaya çalışan bir bakış açısına sahibiz. Kuruluş tarihimizden itibaren her zaman en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunabilmek adına çeşitli çalışmalar gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yeni projelerimizle daha fazla kitleye hitap etmeyi, dünyaya açılmayı hedeflemekteyiz. Alanında uzman kadromuzla her geçen gün emin adımlarla ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz. Bu süreçte her zaman daha iyiye doğru ilerlemekteyiz. Sizlere tüm samimiyetimizle yanınızda olacağımızın ve size hiç yalnız bırakmayacağımızın sözünü veriyoruz.

Filipinlerde İngilizce Eğitimi

filipinlerde ingilizce dil eğitimi

filipinlerde ingilizce dil eğitimi

 

Filipinler’de İngilizce eğitimi almak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Filipinler Dil Okulu sayesinde hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de Filipinler’in eşsiz güzelliğini deneyimleyebilirsiniz. Filipinler’de dil eğitimi konusunda oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Alanında uzman öğretmenlerle çalışmakta olan dil okulları sizlere dilediğiniz kalitede eğitimi sağlamaktadır. Filipinler’de verilecek olan eğitim eşsiz bir müfredata sahiptir. Öğrenciler, seviyeleri doğrultusunda yönlendirerek eğitimlerine başlamaları gereken nokta belirlenmektedir. Kendinizi yuvanızda hissedeceğiniz ve asla yabancılık çekmeyeceğiniz samimi bir ülke olan Filipinlerde İngilizce eğitimi almak için daha fazla beklemeyin ve hemen harekete geçin!

Filipinler Dil Okulu

Filipinler dil okulu

Filipinler dil okulu

Filipinler, pek çok ülke içerisinde İngilizce dil eğitimi konusunda öncelikli olarak seçilmektedir. Bunun nedenleri arasında eşsiz doğa güzelliği, halkının misafirperver oluşu ve uygun fiyatlı bir ülke olması yer almaktadır. Bunların yanısıra eğitimcilerinin özenle seçilmesi ve müfredatının büyük bir özenle hazırlanması da yer almaktadır. Alanında uzman öğretmenler sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. İngilizce seviyenize göre belirlenen sınıflarda derslerinize başlarsınız ve bunun dışında pratik yaparak günlük hayat İngilizcesini de deneyimleme fırsatı elde edersiniz.

Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Birbirinden güzel plajları, adaları, kültürel yerleri ve doğa harikalarını keşfedebilirsiniz. İngilizcenizi ana diliniz gibi geliştirmek için kesinlikle doğru seçim Filipinler Dil Okulu olacaktır. Filipinler’in son zamanlarda dil eğitimi konusunda en çok tercih edilen ülke olması da oldukça önemlidir. Her anlamda kendinizi rahat hissedeceğiniz Filipinlerde hem maddi hem manevi anlamda zorluk yaşamayacaksınız.

Uygun fiyatlı paketler sayesinde hem grup derslerine katılabilir hem de birebir özel dersler alabilirsiniz. Yapacağınız pratikler sayesinde öğrendiğiniz bilgileri pekiştirerek unutmadan daha hızlı bir şekilde ilerleyebileceksiniz.

Eğitim süreciniz boyunca yanınızda olan danışmanlarınız sayesinde yaşayacağınız herhangi bir sıkıntıyı en kısa sürede çözebileceksiniz. Vize sıkıntısı yaşamadan kolay bir şekilde yenileme işlemlerini yapabileceksiniz.

Filipinler İngilizce Dil Eğitimi

filipinlerde ingilizce dil eğitimi

filipinlerde ingilizce dil eğitimi

Filipinler Dil Okulu sizlere pek çok avantaj sunmaktadır. İngilizce eğitimi konusunda hem birebir hem de grup dersleri fırsatıyla İngilizcenizi daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla gündelik hayat konusunda pratik yapmanızı sağlayan aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Özel donanımlı sınıflarda öğretmenlerinizle özel olarak derslere girebilir aynı zamanda grup dersleriyle de eğlenceli bir şekilde İngilizcenizi pekiştirebilirsiniz. Filipinler İngilizce Dil eğitimi konusunda dünya çapında ilk sıralarda yer almaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olması, öğretmenleri ve müfredatıyla adeta bir bütünü sizlere paket olarak sunmaktadır.

Eşsiz Filipinler Deneyimi

filipinler ingilizce eğitimi

filipinler ingilizce eğitimi

Filipinler hem İngilizcenizi geliştirebileceğiniz hem de öğrenirken gezerek yeni yerler keşfedebileceğiniz bir ülkedir. Doğa harikaları ve tarihi güzellikleriyle sıcak ve samimi bir ülke olan Filipinler tam da size göre! Maddi anlamda ulaşım, konaklama, yemek konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti edebiliriz. Yeni yemek kültürlerini deneyimlemek sizin de hoşunuza gidecektir. Pek çok adrenalin içeren aktivite yapabileceğiniz Filipinlerde özellikle tüplü dalış aktivitesi yapmanızı tavsiye ederiz. Konaklama konusunda pek çok uygun fiyatlı alternatif mevcuttur. İngilizce eğitimi için ise dil okullarının konaklama yerleri bulunmaktadır. Makul fiyatlarla size en uygun yeri seçebilirsiniz.

Eğlenceli Aktiviteler

Filipinler’de yapabileceğiniz pek çok aktivite bulunmaktadır. Eğitim alırken aynı zamanda kendinizi iyi hissedeceğiniz ve geliştirebileceğiniz bazı spor ve aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Adrenalin yaşamayı ve yüzmeyi seviyorsanız Filipinler’in büyüleyici deniz ve plajları tam size göre! Tüplü dalış deneyimi yaşamak için birbirinden değerli eğitmenlerle çalışabilirsiniz. Aynı zamanda büyüleyici ormanlarda trekking ve dağ tırmanışı aktiviteleri yapabilirsiniz.  Yurtdışı dil okulu Filipinlerde İngilizce eğitimi yanında kendinizi her anlamda ve her alanda geliştirebilirsiniz.

İngilizce dil eğitimini yurtdışında öğrenmek isteyen herkes Filipinlerde İngilizce Eğitim alabilir.

Filipinler’de İngilizce Eğitim görmek için Filipinler Cumhuriyeti 1 ay vize istememektedir. Bir aydan daha uzun süren eğitimlerde okulunuz vizenizi uzatmanız için size yardımcı olacaktır.

Filipinlerde İngilizce Eğitim için İngilizce seviye şartı yoktur. Sizin seviyenize uygun müfredat oluşturulmaktadır.

İster tatil yapın, ister eğitim alın Filipinler her koşulda güvenlidir. Bir çok Avrupa ülkesinin aksine turistlere sevgi ve saygı çerçevesinde yaklaşılır.

Vizeniz eğitim aldığınız için normal vizedir. Çalışmak için çalışma vizesi almanız gerekmektedir. Vizenizi çalışma vizesine çevirmeniz durumda Filipinler’de hem İngilizce Eğitimi alır hem de çalışabilirsiniz.

Filipinler’de hayat düşünüldüğünün aksine ucuzdur. Ucuz olması her yıl binlerce turist ve İngilizce eğitim için tercih sebebidir.

Filipinler eğlence hayatı dünyaya nam salmıştır. Dil okulunda eğitimin yanı sıra arta kalan zamanınızda bir çok yapabileceğinizde aktivite bulunmaktadır. Örneğin dalmayı seviyorsanız tüplü dalış deneyimi yaşayabilirsiniz

Whatsapp