Search
Close this search box.

Filipinler Cebu International Academy Dil Okulu

Cebu International AcademyFilipinler’de ingilizce dil okulu olarak eğitimdeki yüksek kalitesini kampüsü ile de yansıtmaktadır. Sunduğu eğitimin kalitesine yakışır imkanları ve hizmet kalitesi ile tamamı ile yüksek kalite bir öğrenci yaşamı sunmakta. Cebu International Academy 2022 yılında açılmış yeni kampüsü Mactan, Cebu, Filipinler’de yer alıyor. Yaşam imkanı olarak resort stili ile ideal bir hayat sunan bu kampüs öğreniminize eşlik ediyor. Üç ana binadan oluşan, yurtdışı eğitim Filipinler dil okulu, havaalanına sadece 10 dakika uzaklıkta. Aynı zamanda kampüsün yakınlarında öğrencilerin ilgisini çekecek birçok restoran, kafe ve mekan bulunmakta. Filipinler İngilizce kursu ile dil eğitimi almanız çok kolay. Filipinler dil okulu fiyatları için bizim ile iletişime geçin.

Cebu International Academy İngilizce Dil Eğitimi

Filipinler’de ingilizce dil eğitimi öncülerinden olan Cebu International Academy yüksek kaliteli dil eğitimlerini Mactan adasındaki yeni okulunda devam ediyor. Cebu International Academy, Filipinler İngilizce kursu hizmetlerini 2003’ten beri üstün kalite anlayışı ile sürdürmekte ve güney asyanın en modern dil okulu tesislerinden birine sahip. Tatil köyü şeklinde dizayn edilen ve öğrencilerine her türlü konforu sunan 5 yıldızlı ingilizce dil okuludur.

Yabnacı dil öğrenimi ve yurtdışı eğitim deneyimi ile Filipinler ingilizce kursları, büyük bir fırsat olarak değerlendirilmektedir. İngilizce dil okulu fiyatları  ve imkanları açısında Cebu International Academy, Asya’nın en iyi dil okulu olmak adına çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor ve ödüller alıyor.

Cebu International Academy, kendine has sistematik değerlendirme yöntemleriyle gerçek sonuçlara ulaşmayı öncelemektedir. Eğitim kalitesini ve verimliliğini artıran özelliklerden biri de öğrenci odaklı bir anlayışı benimsiyor olmaktan geçmektedir. Kurumdaki eğitimleri sürdüren profesyonel öğretmenlerin amacı, sürekli olarak etkileşimli ve dinamik dersler yürütmektir. Bu sayede hedef dil ile iç içe, dili aktif olarak kullanan öğrenciler, daha sağlıklı bir dil edinimi imkanına ulaşabilmektedir. Cebu International Academy bünyesindeki öğrencilerin özel dil ihtiyaçlarını en doğru karşılayan dersleri uzman dil öğretmenleri tarafından her öğrenciye özel program ile uygulanır. Birebir ve grup ders imkanlarına sahip olan kurum, ihtiyacınız olan dil pekiştirme olanaklarını sizlere sağlamaktadır.

Cebu İnternational Academy Hakkında

Cebu International Academy, eğitiminize ek olarak çeşitli imkanlar da sunmaktadır. Sağlıklı ve lezzetli yemekler yeme imkanı, üç öğün açık büfe restoranı ile haftanın 7 günü sizlere özel menüler sunar, geniş ve ferah olan yüzme havuzu sizlerin hizmetindeki mekanların başlıcalarıdır. Bunlara ek olarak geniş kitap havuzuna sahip, düzenli olarak genişleyen kütüphanesi de eğitiminize destek olmak üzere güncel tutulmaktadır. Sağlıklı bir yaşam sürmeniz için fitness salonu da sizlerin hizmetinizde. Aylık, haftalık gibi sıklıklarla düzenledikleri sosyal etkinlikler de okulun büyük bir parçası olarak ön plana çıkmaktadır. Kurum bünyesinde etkileşim bazlı eğitim anlayışını sosyal aktiviteler ile pekiştirmeye önem göstermekteler. Aynı zamanda öğrencilerin stresten arınmaları, eğlenmeleri için de olanaklar sunuyorlar. Kampüste bulunan eğlenceli aktivitler; karaoke, masa tenisi, bilardo gibi birçok olanak bulunmakta. Bu alanlar aktiviteler ile stresten kurtulmanız ve sosyalleşirken eğlenmeniz mümkün. Buna ek olarak mini marketten alışveriş yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Cebu İnternational Academy Konaklama

Cebu uluslararası akademi Kampüs konaklamsı en dikkat çeken ve önemli özelliklerinden biri ve size otel rahatlığında konfor sağlıyor olması. Zira, eğitiminizde verimi artırmanız ve yüksek tutmanız için uyku ve dinlenme çok önemli.  Cebu International Academy bu konuda da konforlu, rahat yurt odaları imkanları ile kaliteli yurtdışı eğitim hizmetleri sunuyor. Kampüs içinde bulunan konaklama, tek kişilik, iki, üç ve dört kişilik olmak üzere çeşitli odaları ile herkese hitap ediyor. Premium tek kişilik odaları ise en yüksek seviyede konfor imkanı sağlıyor. Her odada ise giysi dolabı, balkon, banyo, internet, buzdolabı, klima, para kasası gibi imkanlar var.

Cebu İnternational Academy Müfredatı

Cebu International Academy’de seçiminize sunulan eğitimler arasında Genel ingilizce, Akademik ingilizce, Cambridge ESL, TOEIC, IELTS, Business English, Working Holiday, Family & Junior gibi programlar bulunuyor. Dersler; grup, birebir, özel ders, aktiviteler ve bireysel çalışma şeklinde ilerliyor. Filipinler ingilizce dil okulu, kalite garantisi ile sunulan derslerden mümkün olan en yüksek verimi almanız için uygun ortamları öğrenci odaklı eğitim ile yaratıyor.

Dil okulu, dünya çapında binlerce üniversite tarafından tanınan Cambridge İngilizce değerlendirme sınavları için hazırlanma imkanı sunmakta. Cambridge standartlarına uygun düzeyde akıcı İngilizce eğitimi garantisini de vermekte. Okul, A1, A2, B1, B2, C1ve ileri düzey olan C2 seviyesi sınavlarına hazırlıyor. Yani her altı seviyenin sınavına da hazırlanma imkanı sunuyor. Derslerde, Cambridge dil sınavlarında test edilen; dil kullanımı, dinleme, yazma ve konuşma seviyeniz geliştiriliyor.

Cambridge ingilizce dersleri birebir, grup ve bireysel çalışma olarak ilerliyor. İngilizce dinleme, yazma, okuma, konuşma dersleri birebir şeklinde ilerliyor. 4-6 kişiden oluşan küçük gruplar ile gerçekçi konuşmalar ile İngilizce konuşma becerisi geliştiriliyor. Ve bunun yanında özgüven artırılıyor. 8-10 kişilik gruplarda ise sınavın, dinleme, okuma, konuşma, yazma bölümlerine hazırlık sağlanıyor. Bireysel ders olarak da yazma becerisinin gelişimi sağlanıyor. Günlük test çözümüne ek olarak ayda iki defa kampüs içindeki sınav merkezinde deneme sınavları yapılmaktadır.

IELTS (Uluslarası İngilizce Dil Test Sistemi) için de hazırlık dersleri vermektedir. Okul, IELTS eğitiminde IELTS kurucu ortaklarından olan IDP Eğitim Merkezi tarafından verilen akrediteye sahip. IELTS eğitiminde 1 – 4 – 12 hafta olarak farklı uzunluklarda eğitimler ile farklı hedeflere ulaşmanızı sağlıyorlar. İngilizce dilinde konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerinizin birebir dersler ile gelişmesini sağlıyorlar. Grup dersleri ile ise dil bilgisi, kelime bilgisi gelişimi ve teste hazırlık sağlanıyor. IELTS programında aynı zamanda günlük olarak test yapılmaktadır.

TOEIC ve Business Programları İngilizce Kursu – Filipinlerde Dil Eğitimi

TOEIC (Uluslararası İletişim için İngilizce Testi) için de program sunmakta. Günlük ve haftalık deneme sınavları ile İngilizce konuşma, okuma, yazma, test çözme ve dinleme becerilerinin gelişimi sağlanıyor. Farklı yoğunluklarda TOEIC programları sayesinde sizler için en doğru olanı seçmenizi sağlıyor. Küçük grup dersleri ile dil kuralları, kelime haznesi gelişimi, orta büyüklükte gruplar ile de test çözme adına hazırlık imkanı sunuyorlar. Ek olarak, programlara uymanız halinde de sizlere başarı garantisi veriyorlar.

Cambridge tarafından onaylanan Business dili gelişimi için de dersler sunulmakta. İş ingilizcesini öğrencilere öğretmeyi amaçlayan bu program kariyer amaçlı olarak sunulmakta. Business derslerinde başlamadan önce kişiler IELTS veya TOEIC puanlarına göre başlangıç veya orta seviye olarak sınıflandırılıyor. Dersler birebir, grup dersleri ve kişisel çalışmalar halinde ilerliyor. Ders içerikleri öğrencinin seviyesine uygun olarak şekillenmekte.

Working Holiday ve Family & Junior Yurtdışı Eğitim Programları – Cebu Dil Okulu

Avustralya veya Kanada’da çalışmak üzere vize almalarını sağlayan Working Holiday programına da eğitimleri bulunmakta. Programa öğrencinin İngilizce seviyesi farketmeksizin katılma imkanı sunuluyor. Derslerde öğrenciler Avustralya aksanı ve Avustralya’da yaşam hakkında bilgiler edinmekte. Buna ek olarak, CV hazırlama ve İngilizce etkileşimlerde bulunmak konusunda gelişim sağlanmakta. Okul, ek ücret karşılığında da hedef ülkeye yerleşmenize yardımcı olabilmektedir. Bu programda da dersler birebir, grup ve kişisel olarak ilerlemekte. Diğer programlarda olduğu gibi ders içeriği öğrenci seviyesine göre değişiyor.

Family & Junior programı ise aileler ve genç bireylere yönelik. Yaz kampı şeklinde yürütülen bu program, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor. Konforlu odaları ve eğlenceli etkinlikeri ile güzel zamanlar vaat ediyor. Ebeveynler ve çocuklara ayrı dersler sunulan bu programda birebir, grup ve kişisel dersler bulunmakta.

KURS ADIDERS TÜRÜ
Hızlı ESL4 Birebir Ders, 1 Grup Dersi, 1 Kulüp Etkinliği, 2 Gece Dersi (İsteğe Bağlı)
Yoğun ESL6 Birebir Ders, 1 Kulüp Etkinliği, 2 Gece Dersi (İsteğe Bağlı)
IELTSÖn IELTS, 4 Birebir Ders, 2 Grup Dersi, 2 Deneme Sınavı
IELTS Garanti4 Birebir Ders, 2 Grup Dersi, 2 Deneme Sınavı
8 Haftalık ÇalışmaTatil Hazırlığı, 4 Birebir Ders, 2 Grup Dersi
Genç ESL6 Birebir Ders
Hafif ESL4 Birebir Ders