Search
Close this search box.

Cebu IMS Academy Dil Okulu

Cebu IMS Academy Dil Okulu

IMS Academy, Filipinler‘deki en iyi öğretim kurumlarından biridir ve Körfez ülkeleri, Rusya, Çin, Japonya, Güney Kore, Tayvan, Vietnam, Tayland ve Türkiye’den gelen öğrencilere mükemmel bir ingilizce eğitimi sağlamaya odaklanmıştır. IMS ACADEMY cebu’da ingilizceyi en verimli şekilde öğrenmenize yardımcı olacak en iyi ingilizce kurslarını sunuyor.

Cebu IMS Academy: FİLİPİNLER’DE İNGİLİZCE ÖĞRENİN

IMS Academy Cebu, Filipinler’in Cebu şehrinde önde gelen bir ingilizce dil akademisidir. İngilizceyi verimli ve hızlı bir şekilde öğrenmekte zorlanıyorsanız, Cebu’daki IMS Academy size yardımcı olacaktır. Küresel bir dil olarak, ingilizceyi verimli bir şekilde okumanın, konuşmanın ve yazmanın temelleri veya konuşma ile ilgili sorunlarla uğraşıyorsanız size yardımcı olabiliriz! Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Kore, Tayland, Türkiye ve diğer komşu ülkeler de dahil olmak üzere Filipinler ve çevresindeki öğrencilere ingilizce öğrenme kolaylığı sağlıyor.

Genel ingilizce kurslarından Yoğun ingilizce derslerine, IELTS ingilizce hazırlık kurslarına, Hızlı ve etkili konuşma kurslarına ve daha fazlasına kadar – etkileşimli ingilizce kurslarının avantajlarından yararlanırsınız. Filipinler’in Cebu şehrindeki en iyi ingilizce dil okularından olan IMS Akademi yardımıyla bir profesyonel gibi ingilizce konuşmayı ve yazmayı öğrenin. Filipinler’de ingilizce öğrenin ve küresel alanda başarıya giden yolu açın kendinize.

Cebu IMS Academy Kampüsü

Cebu’nun en zengin ve güvenli bir bölgesi olan Maria Luisa bölgesinde bulunan IMS Akademi kampüsü. Alışveriş merkezleri, yüzme havuzu, fitness merkezi, masaj salonları, restoranlar, kafeler gibi günlük yaşam için çeşitli olanaklarının yanında bulunmaktadır.

Cebu IMS Academy Konaklama

Tek, Çift, Üç Ve Dört kişilik odalarda konaklama tüm binalar kesintisiz sıcak su klimalarla ile donatılmıştır. Ayrıca öğrencilerimize aile ortamındaymış gibi rahat, huzurlu ve özgür bir yaşamın yanı sıra sorunsuz bir çalışma ortamı sunulmuştur. Güvenlik ve diğer gerekli lojistik desteklerle ilgili tüm detaylar göz önünde bulundurularak gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

  • Olanaklar restoran, salon, kendi kendine çalışma odası, çok amaçlı odalar mevcut.
  • Günde 3 öğün yemek
  • Sağlanan hizmetler havaalanı karşılama, tıbbi destek hizmeti, ücretsiz Wi-Fi, temizlik ve çamaşırhane hizmeti (haftada 2 kez).

Cebu IMS Akademi Eğitimi:Konuşma Odaklı

Dil Eğitimi, benzersiz bir ingilizce konuşma ortamı ile uygulanır.

Minimum kurs süresi: 1 hafta

Kursun maksimum süresi: 52hafta

Kurs başlangıç tarihi: Her Pazartesi

Haftalık ders saatleri: 16 ders ile 60 ders haftalık arası kurslar

Maksimum sınıf boyutu: birebir ve küçük grup dersleri

Kurs Türü: TOEIC hazırlığı, IELTS Hazırlığı, Genel İngilizce, yoğunlaştırılmış ingilizce, konuşma ingilizcesi, akademik ingilizce ve iş ingilizcesi

Yaş aralığı: 5 yaş üstü ve yetişkinler her yaş

KURSLAR:

– Premium ESL Kursu

– Yoğun ESL Kursu

– IELTS Öncesi Kursu

– IELTS Kursu (Akademik / Genel)

– IELTS Garanti Kursu

– TOEIC Öncesi Kurs

– TOEIC Kursu

– TOEIC Garanti Kursu

– EAP (Akademik Amaçlı ingilizce) Kursu

– Aile Programı (Ortaokul / Veli Kursu)

Genel İngilizce/Premium ESL Kursu

İyi iletişim için pratik ingilizce

Bu kurs, yeni başlayanlardan ileri düzey öğrencilere konuşma, dinleme, okuma, yazma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz eğitimi içindirÖğrencilerin günlük hayatta sık kullanılan ifadeleri, kelime dağarcığını ve deyimleri tekrarlamaları amaçlanmaktadır. Ek temel dilbilgisi ve yazma dersleri verilmektedir.

Derleme testi her ay yapılır

1 Sabah sınıfı + 8 Normal sınıf + 2 akşam sınıfı

Premium ESL Kursu

Serbest konuşma için pratik ingilizce kursudur. Temel ESL kursları, esl’nin genel bölümünde konuşma, dinleme, okuma, yazma, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz dahil olmak üzere başlangıç seviyesinden orta seviyeye kadar öğrencinin ingilizcesine uyacak şekilde uyarlanmıştır. Günde 6 saat düzenli ders ve 2 saat serbest çalışma şeklindedir.

Günlük yaşamda yaygın olarak kullanılan ifadeleri ve cümleleri uygulanır.

Ek temel dilbilgisi ve yazma dersleri verilmektedir.

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

IELTS resmi sınavından belirli bir puana ulaşmak için (Genel İELTS Sınavı / Akademik İELTS Sınavı)

Yaklaşan IELTS sınav eğilimini analiz edip öğrencilerin hedef puanını alması için uygulanan özel bir programdır.

İki haftada bir yapılan Mock up testi geröek sınav ile aynı özelliklerde öğrencilerin durum tespiti ve sınav için tecrübesabibi olmasını sağlamak.

TOEIC Sınav Hazırlık Kursu

Belirli bir TOEIC puanı elde etmek için hazırlığa ihtiyacı olan öğrenciler için tercih edilir. TOEIC sınavının yeni trendini analiz edilip öğrencileri kısa zamanda istedikleri seviye gelmeleri sağlanır.

Hem küçük öğrenciler hem de veliler birlikte bu programa katılabilirler. Eğitimin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için her biri için özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz

Aile ve Çocuk Programı

Aile, normal ders saatleri dışında özel programları için özgürce birlikte dışarı çıkabilir. Aile, IMS’den yurt kullanmak istemiyorsa, IMS yakınlarındaki farklı otelleri veya konaklama kullanabilirler (Ayrı ücret, servis mevcuttur)

IMS’den ek ücret karşılığında birçok etkinliğe katılabilirler. Çocuklar günde 7 saat düzenli ders alır bu dersler konuşma, okuma, yazma, dinleme, dilbilgisi, telaffuz ve kelime bilgisi dahil olmak üzere genel ingilizce alanını eşit şekilde geliştirir. Ebeveynler günde 4 saat düzenli dersler alırlar ve temel günlük sohbete odaklanan bir programdır.

” Cebu IMS ACADEMY”  fiyat listesi ve detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçin..

KURS ADIDERS TÜRÜ
Hızlı ESL4 Birebir Ders, 1 Grup Dersi, 1 Kulüp Etkinliği, 2 Gece Dersi (İsteğe Bağlı)
Yoğun ESL6 Birebir Ders, 1 Kulüp Etkinliği, 2 Gece Dersi (İsteğe Bağlı)
IELTSÖn IELTS, 4 Birebir Ders, 2 Grup Dersi, 2 Deneme Sınavı
IELTS Garanti4 Birebir Ders, 2 Grup Dersi, 2 Deneme Sınavı
8 Haftalık ÇalışmaTatil Hazırlığı, 4 Birebir Ders, 2 Grup Dersi
Genç ESL6 Birebir Ders
Hafif ESL4 Birebir Ders