Dil Okulu İçin Neden Filipinleri Seçmeliyiz

Dil Okulu İçin Neden Filipinleri Seçmeliyiz? Filipinler pek çok ülkenin aksine dil eğitimi konusunda köklü bir geçmişe ve oldukça deneyime sahip bir ülkedir. Bu nedenle verilen eğitim üst düzeydedir. Filipinler doğal güzelliklerinin, büyüleyici plajlarının, denizlerinin ve ormanlarının yanı sıra en iyi yurtdışı dil okulu ülkelerinden birisi olduğunu eğitimi ve deneyimleriyle gözler önüne sermiştir. Peki  dil okulu için neden Filipinleri tercih etmelisiniz? Haydi hep birlikte bu sorunun cevabını açıklayacağımız yazımızı okuyalım.

İngilizce Konuşulma Oranı

Filipinler’in yerel dili Filipince’dir ve bunun yanında inglizce resmi dildir. Ülke nüfusunun azımsanamayacak kadar büyük bir kısmı İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşmaktadır. İngilizce Filipin halkı için ikinci ana dil niteliğindedir. Filipinler’de İngilizce eğitim dili olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle eğitimli herkes akıcı bir şekilde İngilizce konuşup kendisini ifade etmektedir. Filipin halkıyla rahat bir şekilde sohbet edebilir ve kendinizi açıkça ifade edebilirsiniz.

Üst Düzey Eğitim

Filipinler’deki dil eğitimi pek çok ülkenin aksine oldukça çeşitli bir şekildedir. Hem birebir dersler yapılmakta hem de grup dersleri sayesinde öğrenciler ortama adapte edilmektedir. Her öğrencinin kendisini anlaşılır bir şekilde ifade etmesi sağlanır. Filipinler dil okulu öğretmenleri müfredat konusunda oldukça hassastırlar. Öğrenci seviyeleri tespit edilerek her öğrenciye özel olarak programlar hazırlanmaktadır.

Halkın ve Öğretmenlerin Samimiyeti

Farklı bir ülkeye gideceğiniz için aklınıza takılan pek çok soru olabilir. Kendinizi yalnız hissetmekten korkuyor olabilirsiniz. Yabancı bir ülkeye, ortama ve farklı bir kültüre alışmak size zor geliyor olabilir. Fakat Filipinler için bu tarz sorularla kafanızı meşgul etmenize gerek yok. Filipin halkı misafirperverlikleriyle tanınmaktadır. Hem halk hem de öğretmenler oldukça cana yakın davranır. Kendinizi asla yabancı hissetmeyeceksiniz. Kısa sürede yeni arkadaşlar edinerek ülkenin kültürüne adapte olacağınızın garantisini verebiliriz.

Filipinlerde İngilizce eğitimi
Yurtdışı dil okulu fiyatları

Köklü Eğitim

Eğitim sistemi tek tip bir müfredat üzerinden ilerlemez. Bu durum Filipinler’in köklü bir eğitim sürecine sahip olmasıyla ilgili olabilir. Öğretmenler oldukça yetenekli ve deneyimlidir. Uzun yıllardır deneyimledikleri bilgileri öğrencilerle güzel bir şekilde ve çeşitli tekniklerle paylaşan öğretmenler oldukça başarılı öğrenciler yetiştirmektedir.

Özel Müfredatlar

Filipinli öğretmenler, yeniliklere oldukça açıktır. Müfredat konusunda yenilikleri takip ederek teknolojik gelişmelerle uyumlu bir şekilde ilerlemeyi tercih ederler. Her bir öğrenciyle özel olarak ilgilenirler. Öğrencilerin seviyeleri tespit edildikten sonra öğrencilere göre ayrı ayrı en çok verim alabilecekleri sistemle dersler işlenir.

Yaşam Standardı

Hem doğa harikaları hem kültürel birikimi hem de köklü eğitim tarihiyle Filipinler yabancılar için iyi bir yaşam standardı olan bir ülkedir. Cana yakın halkı, eşsiz doğası ve kültürüyle sizleri kendine hayran bırakacaktır. Konaklama, yemek, ulaşım, eğlence vb. her alanda sizleri zorlamadan en kısa sürede adapte olmanıza yardımcı olacak bir ülkeye hazır olun!

Düşük Bütçeyle Yaşam Avantajı

Yemek, konaklama, ulaşım, aktivite ücretleri oldukça uygundur. Pek çok ülkeye göre her anlamda kolay bir yaşam sürebileceğiniz bir ülke olduğunu söyleyebiliriz. Dilediğiniz gibi dil eğitimi alarak hem gezip hem öğrenebileceğiniz rüya gibi bir ülkeye gitmek için daha fazla beklemeyin.

Eğlenceli Aktivitelerle Hem Eğlen Hem Öğren

Hem doğası hem eğlenceli aktiviteleriyle Filipinler size eğlenerek öğrenme fırsatı sunan muazzam bir ülkedir. Denizlerinde ve eşsiz adalarında pek çok aktivite yapabilirsiniz. Okul sonrası eğlenceli partilere katılarak arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Tüplü dalış, dağ tırmanışı, bungee jumping vb. adrenalin dolu aktivitelerle heyecanı doruklarda yaşayabilirsiniz. Eşsiz ormanlarında trekking yaparak temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Hayatınızın en güzel deneyimini yaşamak için Filipinler’i tercih edin.

Filipinler’i En Çok Tercih Edilen Dil Eğitimi Ülkesi Yapan Faktörler Nelerdir?

Filipinler diğer ülkelere oranla hem daha köklü bir eğitime sahiptir hem de maliyet olarak daha uygun fiyatlara ihtiyaçlarınızı karşılama olanağı sağlamaktadır. Rüya gibi bir ülke olan Filipinler dil eğitimi almanız için oldukça avantajlı bir ülke olacaktır. Peki ne gibi avantajlara sahip? Hadi birlikte inceleyelim.

Deneyimli Öğretmenler ve Kaliteli Eğitim

Dil eğitimi konusunda oldukça deneyimli olan Filipinler köklü bir eğitim geçmişine sahiptir. Öğretmenlerinin deneyimi eğitimi oldukça kaliteli bir hale getirmektedir. Standart eğitim metodlarına ek olarak öğrenci bazlı özel sistemleri sayesinde her anlamda kaliteli bir eğitim alabilirsiniz. Oldukça deneyimli ve bilgili öğretmenlerden eğitim alabilmek için zaman kaybetmeden Filipinler Dil Okulu araştırmalarına başlamalısınız.

Yurtdışı’nda Yaşamak İsteyenler İçin İyi Bir Adım

Dil Okuluna giderek İngilizce eğitimini tamamladıktan sonra yurtdışında kalarak hayatını orada sürdürmek isteyen öğrenciler için güzel bir alternatif olacaktır. Filipinler’de uygun maliyetli bir yaşam sürebilirsiniz. Kısa sürede adapte olarak İngilizceyi ana diliniz gibi konuşabilir hale gelebilirsiniz.

Herşey Dahil İngilizce Eğitim Paketleri Olanağı

Filipinler’in inglizce eğitim paketleri olanağı sizlere pek çok avantajlı fırsat sunmaktadır. Yemek, konaklama, eğitim, temizlik, ulaşım içeren paketler sayesinde uygun fiyatlara eğitiminizi güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Seviyenize göre eğitim paketleri sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir hem de bütçenize uygun paketleri tercih edebilirsiniz.

Vize Kolaylığı

Öğrenciler turist alarak vizesiz kolay bir şekilde ülkeye giriş yapabilmektedir. İlerleyen sürelerde ise öğretmenleri ve danışmanları aracılığıyla aylık vize yenileme işlemlerini yapabilmektedirler.

Düşük Maliyetli Yaşama Olanağı

Diğer ingilizce eğtim veren ülkelere oranla hem daha kaliteli bir eğitim hem de uygun fiyatlarla Filipinler dil okulları tam size göre.Ulaşım, eğitim, konaklama, yemek, eğlence ve diğer alanlarda bütçenizi zorlamadan yaşayabileceğiniz hem eğitiminizi en iyi kalitede alarak hem de hayatınızı uygun maliyetle kaliteli bir şekilde sürdürebileceğiniz bir ülke olduğunu söyleyebiliriz. Filipinler bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak bir fırsat sunmaktadır.

Whatsapp